Czy możliwość zarabiania przez internet jest spełnieniem marzeń?

Z dowolnego miejsca na Ziemi, o dowolnej porze, z kim chcesz i kiedy chcesz.

W dzisiejszych czasach wiele osób chciałoby to marzenie zrealizować.

Gdyby mogli znaleźć sposób na zarabianie np. na ich stronie internetowej lub w innym przedsięwzięciu internetowym. Wówczas mogliby rzucić pracę, aby skoncentrować się na przedsiębiorczości, spędzić więcej czasu z rodziną i wreszcie odzyskać kontrolę nad swoim czasem i życiemSzaloną rzeczą jest to, że zarabianie pieniędzy w Internecie nie jest marzeniem. Robimy to od 4 lat.

Znamy również wiele innych osób, które żyją na swój sposób, dzięki możliwościom jakie daje internet.

Oto dobra wiadomość! Większość sposobów na zarabianie online nie jest tak skomplikowana jak otwarcie własnego biznesu stacjonarnego. Pokażemy to podczas najbliższego szkolenia przez internet. Oczywiście, Twój dochód online wymaga czasu, zaangażowania i systematyczności w działaniach, ale możesz to zrobić bez wydawania dziesiątek tysięcy złotych np. na wynajem lokalu czy niezbędnych narzędzi tak jak przy tradycyjnym biznesie.

Jeśli zamierzasz zarabiać w Internecie, ale nie wiesz jak się za to zabrać, to w tym artykule porozmawiamy o kilku sposobach, od których możesz zacząć:

Możesz również wziąć udział w naszym bezpłatnym webinarze. Pokazujemy tam konrketne strategie od A do Z, dzięki którym możesz zacząc zarabiać w internecie nawet jeśli nie masz w tym doświadczenia.

Poniżej przeczytasz o:

1. Google Adsense – wyświetlanie reklam na swojej stronie

2. Marketing partnerski – promowanie czyichś produktów za prowizje

3. Doradztwo – świadczenie specjalistycznych usług

4. Kursy online – tworzenie kursów na konkretne problemy

5. Copywriting – treści tekstowe na zlecenie

6. Posty sponsorowane – tworzenie postów/wpisów reklamowych

7. YouTube – prowadzenie własnego kanału

8. Budowanie społeczności – na forach lub social mediach

# 1: GOOGLE ADSENSE

Jeśli odwiedziłeś dowolną witrynę, widziałeś reklamy Google. Te reklamy są wszędzie i nie bez powodu. Nie tylko są łatwe do skonfigurowania w dowolnej podstawowej witrynie, ale mogą przynosić zyski, gdy witryna zacznie generować stały ruch.

 Jedną z fajnych rzeczy w Google AdSense jest to, że konfiguracja jest łatwa. Jeśli masz blog lub witrynę internetową, możesz zarejestrować bezpłatne konto Google AdSense. Następnie Google da ci unikalny kod, który wkleisz na swojej stronie. W ten sposób możesz reklamować na swojej stronie/blogu różne produkty za co otrzymasz wynagrodzenie.

# 2: MARKETING PARTNERSKI

Niezależnie od tego, czy masz witrynę internetową, czy wciąż marzysz o blogu, możesz także zapoznać się z marketingiem afiliacyjnym.

Jeśli wspominasz o produkcie lub usłudze, którą ma firma z którą współpracujesz i ktoś z twoich znajomych będzie tym zainteresowany i dokona zakupu z Twojego linku polecającego to wówczas ty otrzymasz prowizję od każdej takiej transakcji.

# 3: DORADZTWO I KONSULTACJE

Innym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie jest konsulting. Jeśli jesteś ekspertem w dowolnej dziedzinie, możesz potencjalnie znaleźć osoby chętne do zapłaty za doradztwo w zakresie ich osobistych lub biznesowych celów. Może ci się wydawać, że nie jesteś wystarczająco ważny, by konsultować się z dużymi firmami, ale możesz być zaskoczony, za jaką wiedzę specjalistyczną będą płacić.

Jeśli chcesz rozpocząć konsultacje, ale nie wiesz, jakie kroki podjąć w następnej kolejności, możesz również założyć bezpłatne konto za pośrednictwem Clarity.fm Ta strona internetowa pozwala każdemu, kto chce zaoferować doradztwo, założyć bezpłatny profil. Po skonfigurowaniu Twojego profilu ludzie Cię znajdą i zarezerwują sesję, za którą otrzymasz zapłatę. Nie znalazłem polskiego odpowiednika tej strony ale jeżeli nie masz problemu z j. Angielskim to jak najbardziej możesz z tego skorzystać. Dodatkowe zarobki będą w $$$.

# 4: KURSY ONLINE

Niezależnie od tego, czy masz witrynę internetową, czy wciąż marzysz o blogu, możesz także zapoznać się z marketingiem afiliacyjnym.

Jeśli wspominasz o produkcie lub usłudze, którą ma firma z którą współpracujesz i ktoś z twoich znajomych będzie tym zainteresowany i dokona zakupu z Twojego linku polecającego to wówczas ty otrzymasz prowizję od każdej takiej transakcji.

# 5: COPYWRITING

Copywriter pisze teksty wykorzystywane w reklamach prasowych, radiowych, telewizyjnych i wszelkich innych materiałach promocyjnych. Jeśli masz umiejętności pisania i talent twórczy, możesz również zarabiać na tworzeniu treści online.

Jest sporo serwisów na których możesz oferować swoje usługi w pisaniu, za które potencjalni klienci z chęcią zapłacą. Jedną z takich stron jest np. useme.eu

Już niebawem poprowadzimy bezpłatne szkolenie przez internet dla osób szukających rozwiązań na stworzenie dodatkowego źródła dochodu. Jeśli chcesz to sprawdzić kliknij przycisk poniżej.

# 6: POSTY SPONSOROWANE

Jeśli masz stronę internetową lub dużą grupę mediów społecznościowych, możesz także zarabiać pieniądze, realizując sponsorowane posty i reklamy. Ale jak to działa? Zasadniczo firmy są skłonne płacić blogerom i osobom z mediów społecznościowych za promowanie swoich produktów i usług. Jeśli masz platformę, czy to blog, czy dużą liczbę obserwatorów na Instagramie, to możesz to zarobić.

Pamiętaj jednak, że nie potrzebujesz strony internetowej do tego aby zamieszczać na niej  sponsorowane treści, ponieważ możesz w tym celu wykorzystać swoje kanały na mediach społecznościowych na których będziesz wspominał/a o produktach danej marki.

# 7: YOUTUBE

YouTube to kolejna platforma, dzięki której ludzie mogą zarabiać pieniądze w Internecie. Istnieje mnóstwo kanałów YouTube na dowolny temat, i spora część osób z dużą liczbą obserwowanych zarabia pieniądze w zamian za swoje filmy i czas.

Jeśli lubisz robić filmy, założenie kanału na YouTube może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki. Raz zrobiony materiał jest dostępny cały czas dla wielu użytkowników, dzięki czemu twój film może generować zyski przez kilka kolejnych lat.

# 8: SPOŁECZNOŚĆ ONLINE

Wreszcie, możesz także zarabiać pieniądze, budując społeczność online, chociaż strategie monetyzacji, które możesz realizować, będą się bardzo różnić w zależności od twoich celów. Na przykład możesz zbudować społeczność za pomocą bloga. Możesz także zbudować forum online i pobierać opłaty za członkostwo. Możesz nawet założyć grupę na Facebooku i wykorzystać tam swój wpływ, aby sprzedawać i promować produkty.

Jeśli jest coś, co jest Twoją pasją i chcesz podzielić się tym z innymi, którzy mają tę samą pasję, społeczność internetowa jest zdecydowanie czymś, co powinieneś rozważyć.

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, a te, które zostały tu omówione, to tylko kilka z bardzo wielu dostępnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych oraz o tych, z których sami korzystamy aby zarabiać sensowne pieniądze w internecie to zapisz się na nasz webinar na którym odkrywamy więcej szczegółów.

Kliknij tutaj, aby bezpłatnie wpisać się na listę gości kolejnego szkolenia.